C’est la vie: nieuw boek van Wilfried Van Craen verscheen op 20 juni bij Bola Editions!

9789490243319De Gentse uitgeverij Bola Editions is bijzonder fier op haar nieuwste boek, de verhalenbundel C’est la vie van de bekende schrijver, seksuoloog en cognitief gedragstherapeut Wilfried Van Craen. Hij is de auteur van o.m. de bestseller De prijs van de passie, Gek van liefde, Intimiteit: over verlangen en onbereikbaarheid, en zeven andere boeken over relaties en praktische psychologie.

foto-wilfred-van-craen-door-maaike-bearelleWilfried Van Craen
C’est la vie
Verhalen over relaties, de kindertijd en de speeltijd van het leven
Verhalen over relaties, de kindertijd en de speeltijd van het leven. Meestal lichtvoetig, soms schalks en af en toe confronterend.

Verhalen over bad timing in de passie, de buitenissige wetten van het verlangen, de vapores van de verliefdheid, de meest ontwrichtende streling, het voordeel van tastblindheid, en de boemerang van onbeantwoorde liefde.

Maar ook verhalen over relaties met rafelranden: liefhebben voorbij de begeerte, niet verder kunnen met maar evenmin zonder je wederhelft, de kliffen van intieme vriendschap…

Verhalen over de kindertijd: de tijd van verloren verwondering en verbeelding waarin poezen kunnen spreken en een kaka ooit eens nooit eindigde, het ouderlijk bed een tent van gemeenzaamheid was en een snoepje eten een levenskunst. En waar flauwvallen en tongzoenen exotische bestemmingen zijn.

En tenslotte ook over de speeltijd in het leven: cascades van taalplezier, de eeuwigheid van een tangomoment.

Ontspannende lectuur, ideaal voor de vakantie, het nachttafeltje of de zondag.

Paperback, 14 x 21,5 cm, 134 pagina’s.

Omslagontwerp: Antoine Bomon (naar een uurwerk van Ben Vautier)

ISBN: 9789490243319

Kostprijs: 17,50

HOE BESTELLEN?

Tijdelijke actie:

Voor België: het boek wordt u tot 15 augustus 2011 zonder verzendingskosten thuisgestuurd na storting van € 15,00 op rekeningnummer 979-5932740-31 met vermelding ‘1 ex. C’est la vie.’

Voor Nederland: het boek wordt u tot 15 augustus 2011 thuisgestuurd na storting van € 15,95 op IBAN nummer BE04 9795 9327 4031 (BIC ARSPBE22) met vermelding: ‘1 ex. C’est la vie’ (verzendingskosten inbegrepen).

Meer info op de website van Wilfried Van Craen

en op www.bola-editions.be








Leave a Reply